În cadrul proiectului Inspectoratului Școlar Județean Tulcea ”Școala de acasă”, au fost distribuite către școala noastră 21 de tablete, urmând să primim încă 29 de tablete, în cadrul aceluiași proiect.
![TABLETE SCOALA DE ACASĂ](https://scoalaniculitel.ro/wp-content/uploads/2020/12/WhatsApp-Image-2020-12-18-at-09.39.09-1.jpeg)
În cadrul proiectului Inspectoratului Școlar Județean Tulcea ”Școala de acasă”, au fost distribuite către școala noastră 21 de tablete, urmând să primim încă 29 de tablete, în cadrul aceluiași proiect.
Copyright © 2024 Școala Niculițel. Dezvoltat de InfoTrust-Design